Servis hizmeti alın!

Çalışan sayınız ne olursa olsun servis hizmeti alın!

İş servisi çalışan sayısı az olan kurumlara personel taşımacılığı hizmetini sağlarken aynı zamanda çalışan sayısı fazla olan kurumlara da bu hizmeti daha kolay ve daha düşük maliyetle sunmaktadır. 

Her gün çok sayıda insan, çeşitli vasıtalarla çalıştıkları iş yerlerine ulaşıyorlar. Bazı kurumlar personel servisi imkanı sağlayabilirken, çalışan sayısı az olan veya çok farklı konumlarda ikamet eden çalışanlarına yönelik ulaşım çözümünde zorlanan kurumlar bu imkanı sağlayamıyorlar. İş servisi, tamda burda devreye giriyor ve çalışan sayısına bağlı kalmadan personel taşımacılığı hizmetini sağlıyor ve kurumların üzerindeki bu yükü alıyor.

Örneğin; 30’dan az çalışanı bulunan bir şirketin servis imkanı sağlaması için çalışanların birbirlerine yakın ikamet ettiği senaryoda minimum 2 servis aracı gerekmekte ve farklı zamanlarda(tatil, izin, işten ayrılma, yeni personel vs.) servisteki boş koltukların ücretini de karşılaması gerekmektedir. Bu oldukça maliyetli olacaktır. Çünkü hem çalışan sayısının az olması hem de çalışanların birbirlerine uzak konumlardan ulaşım sağlamaları bütün çalışanları kapsayan bir güzergah belirlemeyi zorlaştırmakta ve kullanılacak servis aracı sayısını da arttırmaktadır. İş servisi yakın konumlardaki şirket çalışanlarının adreslerine en uygun ve optimize rotalama yaparak sadece kredi(kişi) bazlı ücretlendirme ile verimli ulaşım sağlamaktadır. 

KAPAT
İş Servisi
×
×

Sepet