shield

Gizlilik Politikası

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince kişisel verilerinizle ilgili olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

İş Servisi üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel veya kurum bilgilerinizi talep eder. Kurumsal ve bireysel üyelerimizin bilgilerinin korunması ve gizliliğinin sürdürülmesi misyon ve vizyon politikamızın temel ilkeleri gereği birinci önceliğimizdir.

İş servisi bilgilerinizi;

-Doğrulama kodu ile kimliğinizi doğrulamak,

-Güncellemeler, hatalar ve duyurular hakkında bilgilendirmek,

-Kampanyalar hakkında bilgilendirmek,

-Herhangi bir aksilik durumunda sizinle iletişime geçmek için kullanacaktır.

1.Kullanıcılarımızın emniyetini ve güvenliğini sağlamak amacıyla kaydettiğimiz kişisel bilgilerden hiçbiri ne sebeple olursa olsun İş Servisi dışındaki kuruluşlar ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve reklam amacıyla dağıtılmayacaktır.

2.Kişisel bilgileriniz kesinlikle hiçbir kişi veya kuruluşa kiralanmayacak ya da satılmayacaktır.

3.Kayıt olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması, görmesi ya da değiştirmesi mümkün değildir ancak İş Servisi bu bilgileri müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanma hakkına sahiptir.

4.Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmeyecektir. İş Servisi bu bilgilerin suistimaline karşı gereken tüm önlemi alacaktır. Kişisel haklarınız tarafımızca teminat altına alınacaktır..

  1. Verilerinizin şifrelenmesi İş Servisi tarafından yapılmaktadır ancak veri aktarımı sırasında internet bağlantınıza yapılan saldırıların riski sizlerin üzerindedir.

6.Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Aksi durumda ortaya çıkacak sorunlardan şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

7.İş Servisi’nden yararlananlar bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

8.İşbu Gizlilik Politikası’ndaki olası değişiklikler bu sayfada yayınlanacaktır, güncel olarak bilgi almanız sağlanacaktır.   

  1. İş Servisi yukarıdaki açıklamaları  önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru veya önerileriniz için info@isservisi.com adresine  mail gönderebilirsiniz.

İş Servisi’nin gizlilik politikasına duyduğunuz güven için teşekkür ederiz!

İşe ulaşmanın en konforlu yolu!

Türkiye’de çalışanlar Avrupa’daki en uzun işe gidiş geliş süresine sahip ve %50’si bu sürenin kısalması için taşınmaya hazır.

KAPAT
İş Servisi
×
×

Sepet