Hakkımızda

Biz Kimiz

Merhaba, İş Servisine hoş geldiniz!

   2018 yılında resmi olarak kurulan şirketimiz, TOBB ETÜ Garaj’ da doğmuş bir startup projesidir. İş Servisi, evinden iş yerine giderken ve dönerken ulaşım sorunu yaşayan çalışanlara yönelik yenilikçi bir bakış açısıyla problemi çözmeyi hedefleyen teknolojik çözümdür. Şimdi ise alanında uzman tasarımcıları, mühendisleri ve idari personelleri bünyesinde toplayarak ilerlemeye devam etmekte olan projenin sizlerin de hayatına girme vakti!

   Ulaşım sorununuzu çözmeyi kendine hedef belirlemiş girişimci, hırslı, genç ve dinamik ekip üyelerimiz ile birlikte her gün daha da büyümekteyiz. Çevreye duyarlı, insana değer veren İş Servisi’ni kullanarak şehrin kalabalığından ve düzensiz ulaşım ağından kendinizi kurtarmanız için planımız size ve iş arkadaşlarınıza özel servisler oluşturarak aktarma, dolmuş bekleme, trafikte uzun süre araç kullanma, otopark arama, otopark ücreti, işe geç kalma, eve geç girme gibi sözleri hayatınızdan çıkarmak!

   Kayıt olun ve İş Servisi ile konforlu ulaşımla tanışın.

Keyifli yolculuklar dileriz..

İş Servisi Ekibi 

 

Trafiğe ve Çevre Kirliliğine Elveda!

Çok çeşitli taşıma seçenekleri mevcuttur fakat en düşük emisyona sahip olanı seçmek her zaman basit değildir. Çevresel etkiyi ölçmenin bir yolu seyahat edilen yolcu kilometresi başına CO2 emisyonlarına bakmaktır. Avrupa Çevre Ajansının verilerine göre 1 araçta yolcu kilometresi başına 69,3 gr/CO2, 1 minibüste yolcu kilometresi başına 5,3 gr/CO2 emisyon değerleri hesaplanmıştır. Bir ağaç yılda ortalama 25 kg CO2 emebilmektedir.  Not: CO2 emisyonları yolcu kilometresi başına CO2 miktarı ölçümü kullanılarak hesaplanmaktadır. Hesaplamalar için kullanılan taşıma şekline göre ortalama yolcu sayısı ile farklı taşıma şekilleri düşünülmektedir. Bir araçtaki yolcu sayısı artınca, o araçtaki toplam CO2 emisyonları da artar fakat yolcu başına emisyon azalır. Kaynak: Tahminler TRACCS veri tabanı, 2013 ve TERM 027 göstergesine dayalıdır.

 

Yolcu Başına 5,3 gr/CO2

Yolcu Başına 5,3 gr/CO2

İş ulaşmanın en konforlu yolu!

Türkiye’de çalışanlar Avrupa’daki en uzun işe gidiş geliş süresine sahip ve %50’si bu sürenin kısalması için taşınmaya hazır.

KAPAT
İş Servisi
×
×

Sepet