Sıkça Sorulan Sorular

Yanıtlayalım!

Burada yer almayan ve sormak istediğiniz farklı bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz !

Birbirlerine yakın iş yerlerinde çalışanları bir araya getirerek paylaşımlı servis modeli ile iş yerlerine ulaşımı en optimize ve hızlı hale getiren teknolojik çözümdür.

İş Servisi, tüm yolcuları için uygun saat ve güzergahı gözeterek gruplama ve rotalama yaptığı ve buna göre hizmet sağladığı için, iş saatleri birbirine uygun olmayan yolcular aynı serviste bulunmuyorlar.

Yolcu sayısı arttıkça güzergah seçenekleri de artacağı için ulaşım herkes için daha uygun ve hızlı hale gelecek.

İş Servisi’nden, çalışanlarının ulaşımlarını daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan kurumsal kullanıcılar ve iş yerlerine ulaşımını daha rahat ve ekonomik hale getirmek isteyen bireysel kullanıcılar yararlanabilir. Personel taşımacılığı yönetmeliğine göre, öğrenci ve sivil yolculara hizmet verilememektedir.

Yasa ve yönetmelikçe gerekli belgeleri eksiksiz servis ve şoförler ile çalışıyor, böylece belirli standartlara uygun hizmet sağlıyoruz.

Evet, uygun servis ve güzergah sağlandığında tek yönlü hizmet de alınabilir. (teklif alın)

1 Kredi, 1 iş günü işe gidiş geliş olarak ulaşım hizmet bedelidir. Krediler aylık(20 iş günü) olarak kullanılmaktadır. Aldığınız kredilerin zaman aşımı 1 yıldır ve kredilerinizi farklı zamanlarda kullanabilirsiniz.

İşe ulaşmanın en konforlu yolu!

Türkiye’de çalışanlar Avrupa’daki en uzun işe gidiş geliş süresine sahip ve %50’si bu sürenin kısalması için taşınmaya hazır.

KAPAT
İş Servisi
×
×

Sepet