İptal İade Şartları

İptal talebinizi ödeme yaptığınız tarihte tarafımıza bildirirseniz, ödediğiniz tüm tutar kartınıza veya hesabınıza iade olacaktır. Diğer iptal taleplerinizdeki iade uygulamamız şu şekildedir;

  • Yolcu taşıma hizmeti, sipariş aşamasında veya ALICI’ya gönderilmiş olan e-postada belirtilen hareket saatinden 3 iş günü 72(yetmişiki saat) öncesine kadar hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı hizmetten cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde İş Servisi’ne şahsen, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması şarttır. 
  • Servis hizmetinin hareket saatinden 3 iş günü öncesi ve yarısına (ilk 10 gün) kadar olan iptallerde 3 günlük hizmet bedeli tutarında kesinti yapıldıktan sonra iade yapılmaktadır.
  • Servis hizmetinin yarısından daha fazla süre geçmesi durumunda ücret iadesi yapılmaz.
  • Hizmetin kullanıcı isteği haricinde herhangi bir nedenle sağlanamaması durumunda kullanılmayan hizmet bedeli iade edilecektir. 
  • Değişiklik ve iptal talepleri, fiyat değişikliğine yol açabilir, lütfen operasyon merkezimize başvurunuz.

Türkiye’de çalışanlar Avrupa’daki en uzun işe gidiş geliş süresine sahip ve %50’si bu sürenin kısalması için taşınmaya hazır.

KAPAT
İş Servisi
×
×

Sepet